Biuro tłumaczeń Skierniewice

Usługi tłumacza przysięgłego w Skierniewicach

W biurze tłumaczeń Lex-Traduct w Skierniewicach oferujemy profesjonalne przekłady wszelkiego rodzaju tekstów, nie tylko standardowych, ale również specjalistycznych jak umowy, korespondencja biznesowa, instrukcje techniczne, biznesplany, raporty finansowe, akty notarialne czy dokumenty prawne. Dysponujemy uprawnieniami wymaganymi ustawowo do realizacji tego typu zleceń — współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, a także ekspertami z różnych dziedzin, aby zagwarantować najwyższą jakość tłumaczenia zwykłego bądź uwierzytelnionego.

ul. Trzcińska 21/23 lok. 104, 96-100 Skierniewice

Tłumacz przysięgły w Skierniewicach — angielski, niemiecki, hiszpański i wiele więcej

Jako zespół specjalistów o najwyższych kompetencjach językowych w biurze Lex-Traduct w Skierniewicach oferujemy tłumaczenia z różnorodnych języków, w tym:

  • angielskiego,
  • niemieckiego,
  • francuskiego,
  • hiszpańskiego,
  • włoskiego,
  • rosyjskiego,
  • ukraińskiego.

Zajmujemy się również przekładami z innych języków dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych czy instytucji publicznych. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia zwykłe lub przysięgłe — ustne bądź pisemne realizowane w możliwie najkrótszym terminie.

Profesjonalne tłumaczenia — Skierniewice

W Lex-Traduct reagujemy na potrzeby naszych Klientów — z tego powodu otworzyliśmy nowy oddział biura tłumaczeń zlokalizowany w Skierniewicach. Dzięki temu nie muszą już Państwo wysyłać dokumentów do przekładu ani szukać tłumacza przysięgłego w jednym z największych miast Polski. Wystarczy skontaktować się z nami telefoniczne lub mailowo albo odwiedzić naszą siedzibę, by ustalić szczegóły współpracy. Zapewniamy tłumaczenia obejmujące rozmaite języki europejskie, a w razie nagłej potrzeby dokładamy wszelkich starań, by zrealizować usługę jeszcze w dniu jej zlecenia. Zapraszamy!

Profesjonalne tłumaczenie, zwłaszcza w przypadku dokumentów urzędowych czy tekstów specjalistycznych, wymaga nie tylko perfekcyjnej znajomości słownictwa języka obcego i jego konstrukcji gramatycznych. Kluczowymi elementami są również idiomy, konteksty, zasady codziennej komunikacji, a także wyrażenia ściśle związane z różnorodnymi branżami. Chcąc dopilnować, by tłumaczenia zostały wykonane prawidłowo, należy więc skorzystać z usług fachowca — tłumacza przysięgłego z odpowiednimi uprawnieniami, wiedzą oraz doświadczeniem, takiego jak specjaliści z Lex-Traduct. Zapraszamy do nowego oddziału naszego biura w Skierniewicach!